Zwroty i reklamacje

ZWROTY
Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

 

W celu dokonania zwrotu postępuj zgodnie z instrukcją poniżej:

I. PRZYGOTUJ PRODUKT DO WYSYŁKI
Produkt powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie oraz nie może nosić śladów użytkowania. Do paczki należy dołączyć dowód zakupu. Przesyłka powinna być zabezpieczona na czas transportu.

II. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZWROTU
Formularz zwrotu towaru możesz pobrać TUTAJ. Należy go dołączyć wraz z dowodem zakupu do paczki ze zwracanym produktem.

III. PRZEŚLIJ PRODUKT
Przygotowany do transportu towar należy przesłać na adres:

Czynie Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 43/7
03-937 Warszawa

 

Pamiętaj, że koszt odesłania zwracanego produktu ponosi Kupujący. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności na rzecz zwracanego towaru.

 

REKLAMACJE
W celu złożenia reklamacji zapoznaj się z regulaminem sklepu internetowego czynieceramics.com i postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

I. NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Skontaktuj się z nami w celu umówienia szczegółów reklamacji. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt.

II. WYŚLIJ PRODUKT
Produkt powinien być wysłany w oryginalnym opakowaniu i być odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Do paczki należy dołożyć dowód zakupu produktu oraz oświadczenie o reklamacji, które można pobrać TUTAJ.

III. POCZEKAJ NA ROZPATRZENIE DECYZJI
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.

Więcej informacji na temat zasad wykonywania zwrotów oraz przebiegu reklamacji znajdziesz w regulaminie sklepu czynieceramics.com.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl